להקה לאירועים עסקיים – איזו מוזיקה מתאימה לאירוע עסקי?

אירועים עסקיים הם לא אירועים מוזיקלים! הנה אמרנו את זה! לרוב אירוע עסקי מעלה קונוטציות של שעמום ומדובר בעסקים ועסקים זה דבר רציני שדורש התייחסות רצינית מצד המארגנים אבל…וזה אבל מאוד מאוד גדול. זה לא אומר שאירוע עסקי צריך להרדים את כל באי האירוע והדרך להשאיר את כולם עירניים ואפילו ירצו להשאר באירוע היא להקה לאירועים עסקיים! להקה לאירועים עסקיים תנגן בדיוק מתי שצריך (הפסקה בין הרצאות, הפסקות אוכל וכו’) ומה שצריך. בואו נשים את זה רגע על השולחן, לא כל סגנון מוזיקלי מתאים לאירועים עסקיים. אף אחד לא מצפה להגיע לאירוע עסקי בין אם זה כנס מקצועי או פגישה עסקית ולשמוע להקה שמנגנת קאבר למטאליקה או לסקרילקס. להקה לאירועים עסקיים תנגן לרוב מוזיקה שלא תאפיל על האירוע ולא תשתלט עליו!
מוזיקה לאירועים עסקיים
מוזיקה לאירועים עסקיים

איזו מוזיקה מתאימים לאירועים עסקיים?

למרות שלהקה לאירועים עסקיים מנגנת בלייב כלומר מדובר בכלי נגינה שמחוברים להגברה והנגנים עצמם מנגנים על כלי נגינה אקוסטיים או חשמליים (תלוי איזה סגנון מוזיקה תבקשו מהם לנגן) ההופעה לא אמורה להיות המופע המרכזי של האירוע ואם ניקח את זה לקצה, הלהקה לא אמורה להיות בכלל מורגשת. סליחה להקות אירועים עסקיים יקרות אבל זה נכון! ואתם יודעים את זה! אירועים עסקיים הם לרוב לא אירועים מוחצנים והמוזיקה שמתנגנת צריכה להיות מה שקוראים אצלנו בעולם המוזיקאים “מוזיקת אווירה”. זה אומר שהמוזיקה צריה להיות ברקע של האירוע והיא צריכה להיות עדינה, מה זה אומר עדינה? זה אומר שכל מי שמגיע לאירוע העסקי שאתם מארגנים לא יעמוד מול במה מלאה בתאורה ובעשן ויביט בלהקה כאילו קנה כרטיסים לאירוע מוזיקלי בפארק הירקון! לפני שנדבר על סגנונות המוזיקה שמתאימים לאירועים עסקיים חשוב להגיד שאת הפסקה הבאה אנחנו כותבים על טעמנו ודעותינו המוזיקליים בלבד ציין כי באומנות כמו באומנות אין דבר כזה שאין דבר כזה וכל מה שקורה בעולם המוזיקה הוא אובייקטיבי.

סגנונות מוזיקליים לאירועים עסקיים

  • מוזיקת פופ עדכני – מוזיקת פופ באה מהביטוי פופולארי. שירים שהם פופולאריים תמיד “יבואו בטוב” אנחנו לא מדברים שירים שמעוררים רגשות קיצונים אלא מעין סטטוס קוו של המוזיקה, למשל: נועה קירל, גידי גוב, Mroon 5 ודומיהם
  • מוזיקת קאנטרי – מוזיקת קאנטרי היא מוזיקה שלרוב מאופיינת בכלים אקוסטיים למשל: גיטרות אקוסטיות, מפוחית, כינור ועוד אלמנטיים שמתאימים למוזיקת קאנטרי. אם אתם רוצים דוגמה אז קחו את גברת דולי פארטון האגדית, ג’וני קאש ומעולם המוזיקה העברית תוכלו למצוא את ג’ין בורדו למשל.
  • בלדות ואולדיז (כן יש סוג מוזיקה כזאת) – בלדות ואולדיז הם קונצנזוס כמעט אבל כל הגילאים, כל העדות, בכל המקצועות. החל מאריתה פרנקלין, פרנק סינטרה, רוצים עוד? טוני בנט, אל גרין ועוד ועוד!
איזו מוזיקה מתאימה לאירועים עסקיים
איזו מוזיקה מתאימה לאירועים עסקיים

טיפים לבחירת להקת אירועים לאירוע עסקי

אירועים עסקיים הם לא אירועים מוזיקלים! הנה אמרנו את זה! לרוב אירוע עסקי מעלה קונוטציות של שעמום ומדובר בעסקים ועסקים זה דבר רציני שדורש התייחסות רצינית מצד המארגנים אבל…וזה אבל מאוד מאוד גדול. זה לא אומר שאירוע עסקי צריך להרדים את כל באי האירוע והדרך להשאיר את כולם עירניים ואפילו ירצו להשאר באירוע היא להקה לאירועים עסקיים!

להקה לאירועים עסקיים תנגן בדיוק מתי שצריך (הפסקה בין הרצאות, הפסקות אוכל וכו’) ומה שצריך.

בואו נשים את זה רגע על השולחן, לא כל סגנון מוזיקלי מתאים לאירועים עסקיים. אף אחד לא מצפה להגיע לאירוע עסקי בין אם זה כנס מקצועי או פגישה עסקית ולשמוע להקה שמנגנת קאבר למטאליקה או לסקרילקס.

להקה לאירועים עסקיים תנגן לרוב מוזיקה שלא תאפיל על האירוע ולא תשתלט עליו!

איזו להקה מתאימה לאירוע עסקי?

למרות שלהקה לאירועים עסקיים מנגנת בלייב כלומר מדובר בכלי נגינה שמחוברים להגברה והנגנים עצמם מנגנים על כלי נגינה אקוסטיים או חשמליים (תלוי איזה סגנון מוזיקה תבקשו מהם לנגן) ההופעה לא אמורה להיות המופע המרכזי של האירוע ואם ניקח את זה לקצה, הלהקה לא אמורה להיות בכלל מורגשת.

סליחה להקות אירועים עסקיים יקרות אבל זה נכון! ואתם יודעים את זה!

אירועים עסקיים הם לרוב לא אירועים מוחצנים והמוזיקה שמתנגנת צריכה להיות מה שקוראים אצלנו בעולם המוזיקאים “מוזיקת אווירה”.

זה אומר שהמוזיקה צריה להיות ברקע של האירוע והיא צריכה להיות עדינה, מה זה אומר עדינה? זה אומר שכל מי שמגיע לאירוע העסקי שאתם מארגנים לא יעמוד מול במה מלאה בתאורה ובעשן ויביט בלהקה כאילו קנה כרטיסים לאירוע מוזיקלי בפארק הירקון!

לפני שנדבר על סגנונות המוזיקה שמתאימים לאירועים עסקיים חשוב להגיד שאת הפסקה הבאה אנחנו כותבים על טעמנו ודעותינו המוזיקליים בלבד ציין כי באומנות כמו באומנות אין דבר כזה שאין דבר כזה וכל מה שקורה בעולם המוזיקה הוא אובייקטיבי.

סגנונות מוזיקליים לאירועים עסקיים

מוזיקת פופ עדכני – מוזיקת פופ באה מהביטוי פופולארי. שירים שהם פופולאריים תמיד “יבואו בטוב” אנחנו לא מדברים שירים שמעוררים רגשות קיצונים אלא מעין סטטוס קוו של המוזיקה, למשל: נועה קירל, גידי גוב, Mroon 5 ודומיהם

מוזיקת קאנטרי – מוזיקת קאנטרי היא מוזיקה שלרוב מאופיינת בכלים אקוסטיים למשל: גיטרות אקוסטיות, מפוחית, כינור ועוד אלמנטיים שמתאימים למוזיקת קאנטרי. אם אתם רוצים דוגמה אז קחו את גברת דולי פארטון האגדית, ג’וני קאש ומעולם המוזיקה העברית תוכלו למצוא את ג’ין בורדו למשל.

בלדות ואולדיז (כן יש סוג מוזיקה כזאת) – בלדות ואולדיז הם קונצנזוס כמעט אבל כל הגילאים, כל העדות, בכל המקצועות. החל מאריתה פרנקלין, פרנק סינטרה, רוצים עוד? טוני בנט, אל גרין ועוד ועוד!

טיפים לבחירת להקת אירועים לאירוע עסקי

🎶 תבדקו את ערוץ ה Youtube של אותה הלהקה שם אפשר לשמוע את הלהקה מנגנת בין אם ב Live או באולפן הקלטות (אם אין להם ערוץ Youtube אל תתטרחו לפנות אליהם)

🎶 כל להקת אירועים עסקיים שמכבדת את עצמה מחזיקה בעמוד פייסבוק שם תוכלו לראות ביקורות שכתבו עליה (ואל תחששו לפנות לאותם אנשים שכתבו את הביקורת)

🎶 כמו שאנחנו תמיד אומרים אין טוב כמשמע אוזניים, תפנו ללהקה ותבקשו לשמוע אותם. כל להקה עושה חזרות ואם לא בחדר החזרות אז לפחות לכו לשמוע אותם באירוע עסקי שהם מנגנים בו.

להקות לאירועים עסקיים באתר שלנו:

להקת Iron Dome (איירון דום)

Iron Dome – להקת קאברים

הרכב איירון דום (Iron Dome) הינו הרכב שצמח מהפרויקט של גיא אליהו – Playband ופעיל כבר מעל שנה. ההרכב מנגן קאברים של שירי רוק, פופ

קרא עוד »
אודי יאן, זמר ומנגן ערבי שירה בציבור

אודי יאן

אודי יאן הוא אמן במה, פרופשיונל כמו שאומרים. אודי הוא זמר אבל לא סתם זמר, הוא גם מוזיקאי יוצר ומפיק, בואו נגיד שלאודי יש יכולות

קרא עוד »
להקת מייקאובר

MakeOver Band – להקת מייקאובר

להקת מייקאובר היא להקת קאברים מאוד מיוחדת ומאוד מלהיבה. אם אפשר להגיד כמה דברים על MakeOver זה שהיא להקת קאברים עם הרבה ניסיון בעולם האירועים,

קרא עוד »
עודד בין יצחק - סקסופוניסט

עודד – נגן סקסופון לאירועים

נגן סקסופון לאירועים? הגעתם למקום הנכון! בין אם זה ליווי סקסופוניסט לחתונה, קבלות פנים, מסיבות, לייב און דיג'יי ואו כל אירוע שמחות אחר, אני כאן

קרא עוד »

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

עוד מדריכים באתר...