תקליטן לאירוע קטן

תקליטן הוא נושא מאוד רגיש! הבחירה של תקליטן דורשת כל כך הרבה תיאומים קטנים והתאמות בין אם זה לאירוע עצמו או אפילו לאורחים עצמם.

אם אתם עורכים ברית אז תצטרכו לחפש תקליטן שמתאים ובעל יכולול לערוך אירועים שלא דורשים ממנו לפוצץ את רחבת הריקודים אבל אם אתם מחשפים תקליטן לבר/בת מצווה תצטרכו לוודא שהתקליטן שאתם בוחרים יהיה מעודכן עם כל הלהיטים שילדים בטווח הגילאים הזה אוהב לשמוע.

אירועים, תמיד יתחלקו לשניים, אירועים גדולים ואירועים קטנים. היום אנחנו רוצים להתמקד בנושא של אירועים קטנים ואיך למצוא תקליטן שייתן לכם את השירות המוזיקלי הטוב ביותר עבור אירועים קטנים.

תקליטנים לאירועים קטנים
תקליטנים לאירועים קטנים – מה זה אומר ואיך למצוא תקליטן כזה

מה זה אומר תקליטן לאירוע קטן?!

תראו ההגדרה היא ברורה אבל בואו ונסביר את זה בפרטים.

אירועים גדולים דורשים התייחסות מוזיקלית שהמטרה שלי היא לנהל את הערב. מה שאומר שהתקליטן צריך להיות מאוד רגיש למי הקהל ומה הסגנון המוזיקלי המועדף על בעל האירוע וכמובן לנסות להבין איך הקהל מגיב לבחירות המוזיקליות של התקליטן.

כל הדגשים האלה הן בדיוק מה שמפריד בין תקליטן לאירועים גדול לבין תקליטן לאירועים קטנים.

תקליטן באירוע קטן צריך להיות הרבה יותר חופשי, אנחנו לא מתכוונים לזה שהוא ישים רשימת השמעה ב Spotify ויילך לנשנש מהבופה. אבל ללא ספק שתקליטן באירוע קטן לא מנהל את האירוע.

לרוב תקליטן באירוע קטן נדרש לספק את האווירה לכל אורך התנהלות האירוע ופחות להמתקד בהרקדת הקהל.

אז מה התפקיד של תקליטנים באירועים קטנים?

חשוב להבין שהתקליטן יקבל את ההנחיות שלו מבעל האירוע כי ישנם מגוון רחב של אירועים שמוגדרים כאירועים קטנים.

המטרה של התקליטן הוא לייצר אווירה תוך כדי הקפדה של לא להיות מטרד. אם תבחרו בתקליטן שלא מבין את המהות של האירוע יש סיכוי שתשמעו הרבה תלונות מהאורחים שהמוזיקה חזקה מדי או לא מתאימה.

תקליטן מקצועי יגרום לכל האירוע (יהיה אשר יהיה) לעבור בצורה נעימה וזורמת. בחירת המוזיקה הנכונה באירוע והתזמון של הפעלת המוזיקה בזמן הנכון בווליום הנכון יכולים להפוך על אירוע להרבה יותר כיפי.

מי מאתנו לא היה בנקודת זמן הזאת שאתם באירוע כזה או אחר, עומדים עם הכוס משקה שלכם, בוהים באורחים שבאים לאירוע וזזים בעדינות לפי הקצב של המוזיקה.

למצוא תקליטן שמתאים לאירועים קטנים
למצוא תקליטן שמתאים לאירועים קטנים

טיפים לבחירת תקליטן טוב לאירוע שלכם

כדי לבחור את התקליטן המושלם לאירוע שלכם אתם יכולים למצוא מיליון מאמרים בנושא הזה אבל אנחנו רוצים לתת לכם נקודת מבט שונה על תחום בחירת תקליטן.

אם אתם רוצים למצוא תקליטן מושלם, שידע לקרוא את המצבים באירוע שלכם, להתאים את הווליום בלי שיעירו לו, לבחור את השירים בצורה שתכבד את האירוע, את כל אלה ועוד תוכלו למצוא רק אם תבינו איך אתם רואים ורוצים את האירוע שלכם.

למה אנחנו מתכוונים? בואו נתחיל!

תבינו מה האירוע ומה המוזיקה שמתאימה לו!

תראו, יש אירוע קטן כמו למשל חגיגת בריתה בצהרי יום שישי שהמוזיקה יכולה וצריכה להיות מאוד סולידית (אנחנו לא מדברים על דוד משה ששתה קצת יותר מדי וצועק: "שים לי זוהר!!!!").

מצד שני, יש גם אירועים כמו למשל כנסים עסקיים, שם המוזיקה צריכה להיות רגועה, אווירתית אבל שם יש אפשרות שהאירוע צריך לקבל אווירה יותר קלילה, התקליטן צריך להיות מוכן לאפשרות הזאת.

ההבנה של האירוע ואיך הוא צריך להתנהל לפחות מבחינה מוזיקלית תלויה ביכולת שלכם להבין מה אתם רוצים מהאירוע.

ברגע שתוכלו להסביר לתקליטן מה אתם רוצים (וכמובן שאם מדובר בתקליטן מקצועי) המוזיקה תהפוך את האירוע שלכם לפשוט מושלם!

תתעקשו להפגש עם התקליטן (אפשר גם בזום😏)

הפגישה הזו היא מאוד חשובה! תנסו שתהיה ממצה וממוקדת, תבואו מוכנים עם הדרישות שלכם ועם הציפיות שלכם כדי שתוכלו להסביר לתקליטן בצורה ברורה מה אתם מצפים מבחינת הבחירות המוזיקליות, איך אתם רוצים שהערב יתנהל.

תיאום ציפיות הוא נושא מאוד חשוב בתהליך הבחירה של תקליטן לאירוע קטן ככל שיהיה.

תהיו פתוחים למקצועיות של התקליטן

ברגע שהצבתם את הציפיות והדרישות בפני התקליטן תזכרו שיושב מולכם איש מקצועי שעשה אירוע קטן או גדול, אחד או שתיים אם לא יותר.

סביר להניח (שוב במידה ולא בחרתם בילד חסר ניסיון) שהתקליטן שישוב מולכם יכול לתת לכם הצעה או המלצה שתגרום לאירוע להצליח יותר ממה שאתם תכננתם!

תנו להם להזיז לכם את הגבינה! הם בעלי ניסיון והניסיון שלהם מדבר בפני עצמו!

אם תלכו לפי כל ההמלצות האלה אנחנו מבטיחים לכם שתמצאו את התקליטן המושלם לאירוע קטן (יהיה אשר יהיה) אופי האירוע!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עוד מדריכים באתר...
דילוג לתוכן