מורים לסקסופון

טל רודובסקי
טל רודובסקי מעביר שיעורים אונליין

שמי טל רודובסקי ואני מורה פרטי לסקסופון בתל אביב – גבעתיים וברמת גן.

בעל ניסיון רב במוזיקה ולמעשה מנגן כבר מגיל 7 כשהתחלתי לנגן בחלילית ובהמשך הכנסתי את הסקסופון לחיי, שאת הנגינה עליו למדתי ממיטב המורים בארץ ומאז אני והסקסופון לא נפרדים.
אני מתמחה בעיקר במוסיקת ג'אז ובעל ניסיון רב בהדרכת הרכבים מוסיקליים.
אני בוגר תואר שני M.Teach בחינוך ותעודת הוראה במוסיקה במכללת לוינסקי ובנוסף לכך אני מורה ומלמד במגמות מוסיקה שונות בארץ ובשכבות גיל מגוונות. מעבר לכך אני מורה לקלרינט, חליל צד וחלילית.

בשיעורים הפרטיים שאני מעביר אני שם דגש על מספר אלמנטים הכרחיים: מיומנות, קריאת תווים, שמיעה מלודית והרמונית, אילתור ותורת המוסיקה כדי להעשיר את הטכניקה והתיאוריה שאני מעביר לתלמידי.

אביב אלטר - מורה לסקסופון

אביב אלטר הוא מוזיקאי ונגן סקסופון מוכשר שמופיע בכל רחבי הארץ על הבמות השוות ביותר.

מעבר להיותו נגן מוכשר, אביב גם מלמד סקסופון ופסנתר.

מלבד הקטע הטכני שבלימוד נגינה על סקסופון ופנתר, אצל אביב תוכלו ללמוד גם תיאוריה, כולל הרמוניה, סולפז׳ וכו' כדי להעמיד את הידע שלכם במוזיקה ואת היכולות שלכם,
בין אם אתם מתחילים או מעוניינים לעלות לרמה.

סקסופון הינו אחד הכלים המוסיקליים היותר מדליקים שיש! מחפשים מורה פרטי לסקסופון? אצלנו תוכלו למצוא מורה לסקסופון באזור הקרוב אליכם!

לימוד סקסופון בעזרת מורה פרטי

אחת הדרכים הטובות ביותר להתקדם מקצועית בנגינה על סקסופון, היא בעזרת מורה פרטי. מחפשים מורה פרטי לסקסופון? מעולה! בדיוק בשביל זה הקמנו את מאגר המורים הפרטיים המוביל בישראל. ניתן לחפש מורה לסקסופון ולקיים שיעורי סקסופון לפי האזור הרלוונטי לכם.

חיפוש נעים!