מורים לפיתוח קול

אודי יאן מורה לפיתוח קול

אודי יאן הוא יוצר, מפיק מוזיקלי וזמר מקצועי עם רזומה מרשים של 25 שנים שבהם עבד ושיתף פעולה עם אומנים מהשורה הראשונה בישראל, כמו:

  • ארקדי דוכין
  • אלון אולארצ'יק
  • יוני בלוך
  • ואהובה עוזרי שהייתה מורתו לפיתוח קול.

 

בימים אלה, בנוסף לפעילותו כזמר ומוזיקאי מוערך, אודי מעביר אירועי שירה בציבור עם שירים ישראלים ולועזיים, מכל הסגנונות והתקופות ואירועי השירה בציבור שלו זוכים לאהדה רבה, בין אם אלו מתקיימים במסגרת אירועים קטנים ואינטימיים ובין אם על במות גדולות.

בנוסף לכל אלה, אודי יאן מלמד גם פיתוח קול, מקיים סדנאות והרצאות בנושא מוזיקה וזמר עברי ומגיש רדיו.
כשתשמעו את אודי תבינו שמדובר במורה עם יכולות ווקאליות עוצמתיות וללא ספק מורה לפיתוח קול שהייתם שמחים ללמוד ממנו המון ולספוג מהידע והניסיון העצומים שלו במוזיקה מקומית ובינלאומית.

אביב חלימי - מורה לפיתוח קול

אביב חלימי הוא זמר, מפיק ומורה למוסיקה ולפיתוח קול בן 46, בוגר "רימון" ושר מגיל 19.

לאביב ניסיון של שנים רבות בתחום המוזיקה והשירה, הוא מעביר הנחיות, הפעלות והרקדות באירועים שונים, בין אם מדובר על אירועים פרטיים או אירועים ציבוריים.

בנוסף לניסיונו כזמר ומוזיקאי, אביב חלימי מלמד פיתוח קול ולצד הטכניקה, הנשימות ופיתוח הקול, עוסק גם בעמידה בימתית, שפת גוף, אינטרפרטציה וביצוע על מנת להעביר לתלמידיו את כל הכלים להצלחה כזמרים ומוזיקאים והופעה מרשימה ונכונה על הבמה.

תוכלו ליצור קשר עם אביב בין אם אתם מעוניינים ללמוד אצלו או להזמין אותו לאירועים ותוכלו אפילו להזמין אותו כמשלוח מזמר כדי לרגש אדם שאתם אוהבים ולהפתיע אותו באופן מיוחד ויצירתי.

דניאל חסן - מורה לפיתוח קול
דניאל חסן הוא מורה לפיתוח קול באזור רעננה והוא בוגר הקורס להוראה בפיתוח קול של תמי קצין בבית הספר 'רימון'.
בנוסף הוא זמר, כותב ומלחין בוגר מסלול 'זמר יוצר' של מכללת BpM.
במהלך לימודיו רכש דניאל חסן ידע רב בפיתוח קול ובהוראה אשר בזכותם הוא מלמד זמרים וזמרות מתחילים לשיר נכון באמצעות פיתוח השמיעה, הגשת השיר, הרחבת המנעד ועוד.
את השיעורים ניתן לקיים בביתו של אביב או בבית התלמיד.
שמרת שרף - מורה לפיתוח קול ופסנתר

שמרת שרף היא מוזיקאית מקצועית ומוכשרת, זמרת, פסנתרנית, יוצרת והיא בעלת ניסיון רב בהוראת מוזיקה!

כל היצירתיות והיכולות האלו של שומרת מאפשרים לכם ולכם להנות ממורה למקצועות המוזיקה השונים: פיתוח קול, ביצוע והגשה, פסנתר (קלאסי ומוזיקה קלה), כתיבה והלחנה, תיאוריה, קצב ופיתוח היצירתיות.בנוסף לכל אלה, שמרת שרף היא בעלת ניסיון רב שנים בעבודה עם תלמידים וליווי אמנים בתחילת דרכם בתהליכי ליווי אישי להתפתחות מוזיקלית.

אין ספק שכל תלמיד ותלמידה שיבחרו ללמוד אצל שמרת יזכו להתקדם מאוד מבחינת היכולות והידע שהם יקבלו.

אז אם אתם מחפשים מורה בעל השכלה עשירה בתחום המוזיקה, ניסיון רב וכשרון ענק – פנו אל שמרת שרף!

תמיד חלמתם ללמוד פיתוח קול? אנו כאן להגשים לכם את החלום! אצלנו באתר Musicindex תוכלו למצוא מגוון מורים פרטיים לפיתוח קול, בעלי ניסיון של שנים!

למה לקחת מורה פרטי לפיתוח קול?

אחת הדרכים הטובות ביותר להתקדם מקצועית בשירה ולשפר את היכולות הקוליות שלכם, היא בעזרת מורה פרטי. מחפשים מורה פרטי לפיתוח קול? מעולה! בדיוק בשביל זה הקמנו את מאגר המורים הפרטיים המוביל בישראל. ניתן לחפש מורה לפיתוח קול ולקיים שיעורי פיתוח קול לפי האזור הרלוונטי לכם.

חיפוש נעים!